Київ повноцінно починає опалювальний сезон з 20 жовтня

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Київ повноцінно починає опалювальний сезон з 20 жовтня, повідомив мер столиці Віталій Кличко у Telegram, пише УНН.

Цитата

«Завтра, 20 жовтня, розпочнемо в столиці опалювальний сезон. Усі будівлі, за технологічним графіком, розпочнуть підключати до системи теплопостачання», — повідомив Кличко.

Деталі

З його слів, «рішення про старт опалювального сезону ми ухвалили виходячи, насамперед, з погодних умов». І вказав на поступове похолодання та низьку температуру вночі.

Також важливим чинником для початку опалювального сезону він назвав «необхідність економити електроенергію». «Щоб кияни не вмикали електрообігрівачі та кондиціонери і не перевантажували систему електропостачання», — зазначив Кличко.

Він нагадав, що заклади соціальної сфери у столиці розпочали підключати раніше — за індивідуальними заявками. «Крім того, багато з них оснащені індивідуальними теплопунктами, що дозволяє дистанційно регулювати подачу тепла та використовувати його раціонально», — вказав Кличко.

При цьому розповів мер і про підготовку до опалювального сезону. «В складних умовах воєнного стану в Києві здійснили всі необхідні підготовчі роботи. Комунальні служби працюють у посиленому режимі, розуміючи, яким складним буде цей опалювальний сезон. Бо ворог цілить в об’єкти критичної інфраструктури, намагається залишити українців без життєво необхідних послуг. Місто збільшило на 10% чисельність аварійно-рятувальних служб, придбало додаткову техніку та матеріали», — повідомив Кличко.

Нагадаємо 

У Києві з 7 жовтня почали подавати тепло до лікарень, шкіл, дитсадків та інших закладів соціальної сфери.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua