«Київ — російськомовне місто»: Арестович оскандалився через інсайд касирки (відео)

Колишній радник Офісу президента заявив, що після початку повномасштабної війни столиця ще більше «заговорила» російською. Про це йому розповіла «подруга» на касі.

Арестовичу розповіла касирка про «російськомовний» Київ / скріншот

Екс-радник глави Офісу президента Олексій Арестович втрапив у черговий скандал через «інсайд» касирки з приводу «російськомовного» Києва.

Йдеться про історію, якою Арестович поділився під час розмови з українським журналістом Василем Головановим. Він заявив, що після початку повномасштабної війни столиця ще більше «заговорила» російською.

«Київ — російськомовне місто. Ну скільки можна виступати проти реальності», — сказав Арестович.

Як аргумент він навів статистику своєї знайомої касирки, яка провела експеримент та підрахувала, що на кожну сотню покупців припадає по 86 людей, які говорять російською й лише 14 звертаються до неї українською. 

Також він заявив, що за жорстку дискримінацію російськомовних громадян України, послідує сильний «відкат» й що для Заходу мовна суперечка, яка існує в нашому суспільстві, сприймається як дикість. 

Арестовичу розповіла касирка про» російськомовний » Київ

Росія продовжує знищувати Маріуполь: в мерії шокували числом знесених будинків

Дівчинка-каучук з Одещини вдруге потрапила до Книги рекордів Гіннеса (фото)

В Україні запускають проект із оздоровлення і відпочинку дітей: що відомо

В Україні з’являться центри підтримки цивільного населення: що вони робитимуть

У Львові сталася бійка через мовне питання

Нагадаємо, що «мовна тема» — чутливе питання для українського суспільства. Так історично склалося, що до початку повномасштабної війни багато українців спілкувалися мовою агресора. Тепер суспільство поступово намагається перейти на єдину державну мову — українська, однак деякі громадяни болісно реагують на російську мову, враховуючи війну та трагедії, які щодня відбуваються в Україні через росіян. 

Так, нещодавно чимала бійка трапилася у Львові. Там літній чоловік вилаяв приїжджих дівчат з Дніпра та «послав їх» через російську мову. Їхня сварка завершилася бійкою. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua