Київ та область: як вимикатимуть світло 3 лютого

Фото: pixabay.com

3 лютого у Києві та області діятимуть стабілізаційні графікі відключення електроенергії. Про це повідомляє ДТЕК Київські електромережі та ДТЕК Київські регіональні електромережі.

"Укренерго" надав обмеження споживання для Києва в середньому на рівні 1080 МВт на день та 692 МВт на ніч. Для області — 784 МВт вдень та 636 МВт вночі.

В пікові години навантаження, включаючи побутових споживачів, промисловість та критичну інфраструктуру, для Києва це 69% від потреби електроенергії міста, а для області — 56%.

Графіки у столиці можна перевірити за посиланням. Жителі області можуть дізнатись час відключень тут.

У ДТЕК закликають споживачів помірно користуватися електроенергією, особливо в пікові години навантаження. Це допоможе уникнути масштабних аварій на електромережах.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням Києва та області

З 14 січня після ракетної атаки РФ у Києві та області запровадили екстрені вимкнення електроенергії, які діяли до 18 січня. Згодом регіон повернувся до відключень світла за стабілізаційними графіками.

Зранку 26 січня через загрозу нової ракетної атаки у Києві та області знову почали застосовувати екстрені відключення. Того ж дня росіяни поцілили в енергетичний об’єкт на Київщині. 26 січня у Києві енергетики стабілізували енергосистему після чергової атаки РФ, тож столиця повернулася до стабілізаційних графіків. А в Київській області через значний дефіцит потужності 27 січня застосовували аварійні відключення світла.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua