Київ уже частково закрили антидронним куполом

Київ уже частково закрили антидронним куполом.

Київ уже частково закрили антидронним куполом. Фото: unsplash.com

Над Києвом уже запрацював антидронний купол, проте він захищає небо столиці від ворожих безпілотників поки що лише частково.

Як раніше писав PRO-kyiv.in.ua, проект захисту столиці України від дронів буде реалізований за допомогою спеціальних антидронних пеленгаторів-перехоплювачів. Фінансування проекту буде можливим завдяки іноземним донорам. А питання боротьби з дронами обговорюватимуться на форумі для розробників програмного забезпечення 19-21 жовтня.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Радник київського мера Юрій Зозуля в ефірі телемарафону розповів, що захисний купол зараз захищає особливо важливі об’єкти у столиці від атак іранських безпілотників, які зараз активно використовує армія РФ. Ці системи створили через те, що збитки, які завдають ці дрони при атаці, вже можна порівняти з ракетними ударами.

У планах тепер створення системи, яка дозволить фіксувати переміщення дронів і атакуватиме їх заздалегідь. Попередньо на створення повноцінного бані піде близько двох років.

Однак це потрібно зробити, оскільки така система буде унікальною для всього світу. Україна має системи протиракетних та протиповітряних оборон з минулого століття, захищаємось від літаків та ракет. Однак тепер наша країна має новий виклик — захищати територію від безпілотників.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua