Київ внесли до Глобальної мережі міст ЮНЕСКО, що навчаються

Київ внесли до Глобальної мережі міст ЮНЕСКО, що навчаються

Київ внесли до Глобальної мережі міст ЮНЕСКО, що навчаються фото: skyandmethod.com

Штаб-квартира ЮНЕСКО розширила список міст, які навчаються UNESCO Global Network of Learning Cities. У Глобальному рейтингу нових 77 членів рейтингу із 44 країн опинився і Київ.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Про це повідомляє сайт організації.

Глобальна мережа міст ЮНЕСКО (GNLC), що навчаються, — це міжнародна мережа, що складається з міст, які успішно просувають навчання протягом усього життя у своїх спільнотах. Вона включає 294 міста з усього світу, які діляться один з одним натхненням, ноу-хау і передовим досвідом.

Міста, нещодавно прийняті в ЮНЕСКО, можуть похвалитися багатим досвідом і сприянням тому, щоб право на освіту було доступне для людей різного віку.

Міський голова Києва Віталій Кличко подякував ЮНЕСКО за визнання української столиці інтелектуальним європейським центром.

— Ми зробили багато для того, щоб наше місто заслужило цей статус. Зокрема, у 2019 році ініціювали створення Освітнього Хабу міста Києва для реалізації концепції навчання упродовж життя на рівні всього міста. Протягом трьох років навчання в Освітньому Хабі пройшли понад 20 000 киян офлайн і близько півмільйона дистанційно, — зазначив Кличко.

Читайте також:

Школярам Києва платитимуть стипендії: хто і скільки отримає

У Києві відкрили освітній хаб для дітей переселенців

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua