Київ увійшов до списку Глобальної мережі міст ЮНЕСКО, що навчаються

Фото: Уніан (ілюстративне)

У штаб-квартирі ЮНЕСКО включили столицю України до Глобальної мережі міст ЮНЕСКО, що навчаютьсяГлобальна мережа міст ЮНЕСКО, що навчаються, створена Інститутом ЮНЕСКО з освіти впродовж життя з метою сприяння спільнотам міста у розширенні індивідуальних прав і можливостей особистості у навчанні протягом життя і, як наслідок, соціальній згуртованості та економічному зростанню міст, регіонів і країн. Мережа допомагає розвитку діалогу між містами у питаннях політики, сприяє встановленню зв’язків і партнерських відносин, забезпечує розвиток потенціалу, розробку засобів заохочення й визнання прогресу міст, що навчаються.. Таким чином Київ визнали інтелектуальним європейським центром, який забезпечує своїм жителям навчання протягом всього життя.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"Ця подія – є визнанням Києва інтелектуальним європейським центром. Ми зробили багато для того, щоб наше місто заслужило цей статус. Зокрема, у 2019 році ініціювали створення Освітнього Хабу міста Києва задля реалізації концепції навчання впродовж життя на рівні всього міста",— каже мер Києва Віталій Кличко.

Зазначається, що Хаб створювався для того, аби навчити киян, зокрема, тому, як відкрити власний бізнес. Фахівці допомагають досконало опанювати українську та вивчити іноземні мови. А підлітки можуть визначити власні здібності до професій за допомогою штучного інтелекту.

Впродовж трьох років через Освітній Хаб пройшли навчання понад 20 000 киян офлайн та біля півмільйона – дистанційно.

"Київ як столиця власним прикладом показує, як можна ефективно організувати безперервне навчання, адже знання наразі застарівають дуже швидко, і їх треба постійно оновлювати у всіх сферах",— каже директорка Освітнього Хабу міста Києва Марія Богуслав.

Навчання у Хабі безплатне.

Що відомо

  • 18 вересня у Києві проведуть безкоштовний курс тактичної медицини для тих, хто документує війну у наближених до лінії фронту зонах.
  • З 12 вересня у Києві розпочалися тренінги для киян, де можна навчитися надавати домедичну допомогу, правильно поводитись при ядерній і хімічній загрозах та з вибухонебезпечними предметами.
  • Фахівці допомагають людям літнього віку опанувати, зокрема основи комп’ютерної грамотності, навчаються як сплатити комунальні послуги за допомогою інтернету та навчаються користуватися додатками на смартфоні
  • У Києві запрацював освітній хаб Inspiration cafe, навчання в якому є безплатним для дітей вимушених переселенців, військовослужбовців і співробітників сфери критичної інфраструктури
  • Із початку повномасштабної війни на базі Vcentri HUB відбулося понад 470 заходів, 25% із яких – для вимушених переселенців.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua