Київ завершує підготовку до опалювального сезону

Київ завершує підготовку до опалювального сезону

Фото: Соцмережі (ілюстративне фото) Триває підготовка до опалювального сезону

Підготовка до зими ускладнена необхідністю максимально можливого відновлення пошкодженого обладнання паралельно з виконанням планових робіт.

У Києві під час проведення гідравлічних випробувань на теплових мережах міста ліквідували понад 2,2 тисячі пошкоджень, через які могли статися пориви мережі взимку. Столиця завершує підготовку до опалювального сезону, повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, пише Офіційний портал Києва у середу, 6 вересня.

Повідомляється, що 250 пошкоджень усунуті на трубопроводах великих діаметрів – пів метра і більше.

Пантелеєв нагадав, що внаслідок ворожих ударів минулої зими було серйозно пошкоджено близько 63% обладнання, необхідного для нормального й стабільного проходження осінньо-зимового періоду, тому підготовка до зими ускладнена необхідністю максимально можливого відновлення пошкодженого обладнання паралельно з виконанням планових робіт.

«Замінюємо аварійні ділянки мереж, проводимо відновлювальні роботи на великих енергетичних об’єктах тощо. Подбали також, щоб навіть за умови відсутності електроенергії працювали котельні. Зі 157 котелень 100 мають можливість оперативного під’єднання до генераторів. Також маємо арсенал мобільних котелень, що можуть оперативно підтримувати тепло в таких закладах як лікарні, пологові будинки. Оснащення котелень, насосних станцій, бюветних комплексів та інших об’єктів критичної інфраструктури джерелами альтернативного живлення не припиняється», – сказав чиновник.

Раніше повідомлялося, що  у Харкові встановлюють модульні котельні.

Два завдання України до зими: відновити енергетику, запастися газом

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua