«Київхліб» отримав від уряд Німеччини 10 генераторів

Фото: Мінагрополітики

Федеральне агентство з технічної допомоги (THW) за фінансування МЗС Німеччини передало для підтримки виробництва хліба в Україні 10 генераторів. Перший вже встановили на одне із підприємств ПАТ "Київхліб". Про це повідомляє пресслужба Мінагрополітики.

"Виробництво продуктів харчування продовжиться, а понад 1 млн людей з Київщини та Чернігівщини безперебійно будуть забезпечені свіжим хлібом", — сказав аграрний аташе Посольства Німеччини в Україні Франк Мюллер.

Ще один із наданих генераторів вирушив на Херсонщину, для аварійного забезпечення випікання хлібопродуктів у "Херсонському хлібокомбінаті". На підприємстві працює 480 людей. Раніше вони щодня виготовляли 35 тонн хлібобулочних та 3 тонни кондитерських виробів.

Окрім того, на одному із майданчиків працює млин, із можливістю переробки борошна 75 тонн на добу. Надані резервні потужності допоможуть не переривати технологічні цикли дозрівання, бродіння та випікання, та забезпечувати мешканців Херсонщини свіжою випічкою щодня.

Загалом Німеччина передасть 25 генераторів для виробників продуктів харчування із прифронтових областей, зокрема, для підтримки виробництва хліба, молока, продукції тваринництва, а також забезпечення електроенергією складів зберігання.

Як міжнародні партнери допомагають Україні пережити проблеми з електрикою

Франція відправила сотню потужних генераторів, Прага — обігрівачі та медобладнання, Рига — теплові гармати, Канада виділила 10 млн доларів на генератори для України. ЄС пришвидшить постачання в Україну генераторів і трансформаторів. Також генератори відправляє Естонія. На початку цього року два генератори високої потужності передав Тайвань.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) надає Україні 80 генераторів, а також кілька десятків тисяч ковдр для кімнат відпочинку Укрзалізниці.

Уряд Канади виділив 10 мільйонів доларів на закупівлю генераторів для України.

9 грудня Київ отримав 49 генераторів та теплові гармати від Риги. Це гуманітарна допомога від латвійських партнерів, а 22 грудня — 9 потужних генераторів від міста-побратима Оденсе в Данії.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua