Київрада має намір позбавити Брежнєва звання почесного громадянина Києва

Київрада має намір позбавити Брежнєва звання почесного громадянина Києва.

Київрада має намір позбавити Брежнєва звання почесного громадянина Києва. Фото з відкритих джерел.

Депутати Київради планують позбавити звання почесного громадянина Києва генсека радянської компартії Леоніда Ілліча Брежнєва. Рішення ухвалять вже цього тижня.

Крім Брежнєва, це звання відберуть у ще низки осіб, які працювали на керівних посадах Компартії СРСР, КПУ, комуністичних партіях інших союзних республік СРСР, повідомляє «Укрінформ».

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Це питання розглянуть на пленарному засіданні Київради у четвер, 25 травня, напередодні Дня Києва. «За» розгляд проголосували 76 депутатів із 93 присутніх. Процедуру проведуть згідно із Законом України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки».

Нагадаємо, Брежнєв очолював найвище державне та партійне керівництво СРСР з 1964 по 1983 рік. Він став першою людиною, яка отримала звання почесного громадянина Києва, але це сталося незадовго до його смерті.

Заохочувальну відзнаку міськвиконком встановив 21 травня 1982 року для громадян, які мають особливі заслуги перед українською столицею у різних галузях народного господарства.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua