Київщина наразі повністю забезпечена електроенергією — Кулеба

Фото: Уніан

Київська область наразі повністю забезпечується електроенергією. В регіоні не вводили, ні екстрені, ні планові відключення світла.

Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба в ефірі Єдиного телемарафону.

"Закінчилося засідання оперативного штабу, де доповідали всі структури щодо ситуації в області. У нас зараз є повністю енергозабезпечення Київської області, у нас немає екстрених і планових відключень, тобто люди постійно знаходяться з електроенергію",— каже Кулеба.

Про відсутність відключень інформують і в ДТЕК "Київські регіональні електромережі".

"Екстрені відключення скасовуються! Щойно світло з'являється, будь ласка, не вмикайте всі прилади одночасно! Через це можуть статись аварії",— йдеться у повідомленні.

Що відомо про ситуацію з енергопостачанням у Києві та області

2 січня у Києві були запроваджені екстрені відключення електроенергії через нічну атаку Росії. Про це повідомляє ДТЕК Київські електромережі.

Вдень 29 грудня у Києві 40% жителів були без електроенергії після масованої атаки РФ. Увечері гендиректор енергокомпанії Yasno Сергій Коваленко зробив оптимістичний прогноз про те, що Київ може невдовзі повернутися до "дообстрільного" рівня електропостачання.

На Різдво 25 грудня українці були зі світлом, проте 26 грудня через перевищення лімітів споживання у Києві та Київській області діяли аварійні відключення.

Згодом у компанії YASNO повідомили, що в Київ хоча має обмеження, проте отримує стабільні обсяги електроенергії.

У КМДА заявили, що у столиці ситуація з електроенергією залишається складною. Продовжуються екстрені відключення світла і в таких реаліях кияни житимуть протягом всієї зими.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua