Київщина отримає 40 нових шкільних автобусів — Кулеба

Фото: КОВА

Громади Київщини, які постраждали від наслідків повномасштабної агресії РФ, отримають 40 шкільних автобусів. Їх використовуватимуть для організації підвезення дітей-вимушених переселенців, які компактно проживають на території Київської області.

Про це повідомляє пресслужба Київської обласної військової адміністрації.

Фото: КОВА

"Під час активних бойових дій на Київщині шкільними автобусами евакуювали місцевих жителів. 37 автобусів були знищені або пошкоджені окупантами", — каже голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Фото: КОВА

За його словами, наразі 40 нових транспортних засобів передали громадам, які найбільше цього потребують. Це необхідно для того, аби діти мали можливість дістатись до закладів освіти.

Фото: КОВА

Автобуси закупили за кошти державного та обласного бюджетів.

Що відомо

  • З Ворзеля та Ірпеня на Київщині вдалось евакуювати три тисячі людей. Вони розповідають про те, як жили без світла, тепла та води, переховуючись від російських військових у підвалах. Водночас частину евакуаційних автобусів заблокували — не вдалось забрати жителів Бучі, Гостомеля та Бородянки
  • З міста Ірпінь, що під Києвом 5 березня вдалося евакуювати автобусами понад 2 тисячі мирного населення – попри зрив домовленостей щодо дотримання режиму тиші з боку РФ українським військовим вдалося вивезти жінок та дітей у безпечне місце.
  • Через неможливість провести безпечну евакуацію, люди вимушені були лишатись у підвалах, в місті не було зв'язку. Згодом евакуацію організували саме від мосту в Романівці, однак росіяни обстрілювали шлях, яким люди йшли до евакуаційних автобусів.
  • Через російську військову агресію у Київській області були пошкоджені 107 шкіл. Окремі будівлі можна відремонтувати, а деякі не підлягають відновленню. Для учнів тих шкіл, які були зруйновані, організують шкільні автобуси.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua