Київщині повернули незаконно приватизовані землі, вартістю понад 900 млн гривень

Зображення ілюстративне. Фото: Суспільне Полтава

Господарський суд Київської області скасував рішення про державну реєстрацію прав на земельні ділянки Фастівщини, вартість яких понад 900 мільйонів гривень. Їх повернули державі, а саме Київській обладміністрації. Про це розповіли у Київській обласній прокуратурі.

Площа цієї ділянки лісогосподарського призначення – 267 га. Правоохоронці встановили, що товариство з обмеженою відповідальністю отримало право власності на неї завдяки підробленим документам.

"Це підтверджено у 2021 році вироком Васильківського міськрайонного суду. Вказані землі розташовані в адміністративних межах Фастівської міської ради", – зазначено в повідомленні.

Що відомо

  • У власність держави повернули ділянку ландшафтного заказника "Бориспільські острови" на Київщині, вартість якої понад 200 мільйонів гривень.
  • У Києві хотіли незаконно приватизувати Оболонський острів розміром 147,7 тисяч м² поруч із парком "Наталка". Правоохоронці розслідували можливе незаконне привласнення причалів, дамб та острова разом із Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою та КМДА.
  • Прокуратура Києва повернула громаді 4 земельні ділянки, які вибули з комунальної власності на підставі підроблених судових рішень.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua