Київська дитяча залізниця запрошує на закриття сезону-2022

Фото: Укрзалізниця/Facebook

Київську дитячу залізницю зачиняють на зиму. 29 та 30 жовтня — останні в цьому році дні, коли можна буде проїхатися на поїзді Сирецьким парком. Про це повідомляє Укрзалізниця на своїй сторінці у Facebook.

Також запланований розіграш сувенірів. 30 жовтня серед найменших гостей розіграють іграшкові паровозики. Організатори просять відвідувачів зберігати квитки, щоб узяти участь у розіграші від залізниці.

Київська дитяча залізниця розташована в Сирецькому парку (вул. Парково-Сирецька, 4), куди зручно доїхати київською кільцевою електричкою (виходити на станції Сирець).

Поїзди для дітей курсують у будні з 10:30 до 17:10, у вихідні з 10:30 до 18:50.

Що відомо

  • Київська дитяча залізниця у 2022 році почала роботу у Сирецькому парку 4 червня.
  • У 2018 році була проведена масштабна реконструкція залізниці. Нині довжина маршруту становить 6,7 км. Залізниця обмежується двома станціями — "Київ-Пасажирський дитячий" та "Залізнична". Рухомий склад: три локомотиви, 12 пасажирських і 2 вантажні вагони.
  • Вокзал станції "Київ-Пасажирський дитячий" є мінікопією Центрального залізничного вокзалу столиці. На шляху прямування дитячого поїзда пасажири можуть побачити 27 стел з інформацією про обласні центри України, а також міста Київ та Севастополь, отримати довідкові й геральдичні відомості, дізнатися про місцеві пам’ятки.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua