Київська весна 2023 року увійшла до двадцятки найтепліших

Київська весна 2023 року увійшла до двадцятки найтепліших

Фото: Сергій Бахмутов Весна-2023 була однією з найтепліших у столиці України

Весняні місяці, крім квітня, були теплішими за кліматичну норму, особливо березень, який мав найбільше позитивне відхилення — 2,3°С.

Весна 2023 року увійшла у двадцятку найтепліших за всю історію спостережень у столиці — з 1881 року. Про це повідомили у Центральній геофізичній обсерваторії імені Бориса Срезневського.

За даними спостережень метеостанції обсерваторії, середня температура повітря за сезон  у Києві склала +10,1°С, що на 0,7°С перевищує середні багаторічні значення.

Зокрема повідомляється, що весняні місяці, крім квітня, були теплішими за кліматичну норму, особливо березень, який мав найбільше позитивне відхилення — 2,3°С.

«За весняний сезон у Києві було зафіксовано сім температурних рекордів добової температури повітря, більшість з них — шість у березні. Найхолодніше було 13 березня, коли мінімальна температура опустилась під ранок до -4,0°С, а найтепліше — 18 травня, коли максимальна температура піднялась до  +27,3 °С. Кількість опадів у столиці за весну склала 145 мм, що становить 99% кліматичної норми», — додають в обсерваторії.

Нагадаємо, протягом 2022 року в столиці зафіксували 15 температурних рекордів. А взимку цього року вся Європа била температурні рекорди.

Травень у Києві був рекордно сухим

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua