Київські митники вилучили ліки, які хотіли провезти під виглядом БАДів

Київська митниця виявила тонну нелегальної сировини для ліків. Фото: Київська митниця

Столичні митники виявили спробу ввезти до України лікарські засоби під виглядом вітамінів та мінералів для БАДів. Про це повідомили у Київській митниці.

Для митного оформлення підприємство заявило про 6 тонн китайської сировини для БАДів. Компанія надала технічну документацію виробника цих дієтичних добавок в Україні. Проте під час перевірки митники з'ясували, що не всі речовини є в переліку дозволених Міністерством охорони здоров'я для виробництва БАДів.

"Зразки речовин скерували на дослідження, яке визначило, що декілька субстанцій, що ввозяться, належать до лікарських засобів. Таких речовин в цій партії товарів було три позиції загальною вагою понад тонну", – розповіли у митниці.

На територію нашої держави можна ввозити лише зареєстровані в Україні лікарські засоби. Вони повинні мати сертифікат якості серії лікарського засобу, який видається виробником. Ці ліки відповідної реєстрації не пройшли, тож тонну речовини митники вилучили, йдеться у повідомленні.

Що відомо

  • Київська митниця передали на потреби ЗСУ конфіскований Starlink, який виявили у посилці з США, де мали були наліпки на авто вартістю 5 доларів.
  • З початку серпня столичні митники викрили схему ввезення 86 тонн російського скла, а також знищили 10 партій контрафактної продукції Apple, яку намагалися ввезти в Україну. Процедура відбулась за участі представника правовласника торгової марки.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua