
Поки ремонтують електромережі, працюють пересувні котельні. Фото: фб-сторінка Марини Хонди
Завдяки цьому вдалося відновити опалення та забезпечити безпеку підопічних.
Унаслідок ворожої атаки в Києві було пошкоджено електромережі, що призвело до відключення електро- та теплопостачання на базі Київського пансіонату ветеранів праці, повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.
Заклад розташований у Деснянському районі. Йдеться, зокрема, про відділення стаціонарного догляду для маломобільних і ліжкових пацієнтів.
За словами Марини Хонди, у закладі перебуває понад 200 осіб, зокрема внутрішньо переміщені особи, з яких понад 100 — лежачі хворі, що потребують постійного догляду та стабільних умов перебування.

Поки ремонтують електромережі, працюють пересувні котельні. Фото: фб-сторінка Марини Хонди
Завдяки оперативній реакції КП «Київтеплоенерго» були підключені пересувні мобільні дизельні котельні, що дозволило відновити опалення будівлі та забезпечити безпеку підопічних.
Як розповіла Марина Хонда, в Дарницькому районі внаслідок атаки зазнав пошкоджень приватний пансіонат, із якого евакуювали людей. Установлено, що цей заклад не перебуває в офіційному реєстрі надавачів соціальних послуг Міністерства соціальної політики України.
«Зараз ми ініціюємо відповідні звернення до правоохоронних органів», — повідомила Марина Хонда.
Нагадаємо, внаслідок масованої атаки ворога 27 грудня майже третина столиці залишилася без теплопостачання, а частина районів лівого берега — без електрики. Енергетики працюють над відновленням електропостачання. У багатьох районах столиці пошкоджені будівлі.
На жаль, є загиблий. У Дніпровському районі, в одній з квартир пошкодженого житлового будинку, виявили тіло чоловіка. Його дружина в лікарні у вкрай тяжкому стані.
Марія КАТАЄВА
