Київський зоопарк готується до зими. Просять про допомогу

УНІАН

У Київському зоопарку триває активна підготовка до зими. Там прихистили кількасот тварин, врятованих від війни. Кошти на утримання збирають завдяки благодійним внескам.

Як повідомляється на сторінці Київського зоологічного парку у Facebook, з приходом холодів працівники звіринця роблять усе можливе, аби тварини були зігріті, доглянуті та нагодовані: створюють запаси кормів, утеплюють будівлі. Доводиться також думати про закупівлю електрогенераторів, інфрачервоних обігрівачів, дров’яних пічок.

Київський зоопарк готується до зими. Просять про допомогу. Фото: Київський зоопарк/Facebook

Витрат більше, адже цьогоріч у "Київзоо" зимуватимуть не лише постійні мешканці, а й понад 200 тварин, яких волонтери вивезли із найбільш постраждалих регіонів унаслідок російського вторгнення. Попри те, що закладу доводиться ощадно використовувати ресурси, доглядачі столичного зоопарку запевняють: кожен чотирилапий, пернатий чи лускатий представник тваринного світу отримає необхідне піклування і тепло.

Київський зоопарк готується до зими. Просять про допомогу. Фото: Київський зоопарк/Facebook

Водночас працівники столичного зоопарку зазначають, що забезпечити повноцінну турботу було б неможливо без участі небайдужих громадян. Найбільші витрати — на корми, ветеринарне обладнання, медичні препарати, електроенергію, газ, водопостачання, підтримку інфраструктури — вдається покривати завдяки благодійній допомозі і придбанню квитків.

Київський зоопарк готується до зими. Просять про допомогу. Фото: Київський зоопарк/Facebook

"Як і вся Україна ми перебуваємо в стані жорсткої економії. Тому завжди дуже вдячні за вашу допомогу", — зазначають представники Київського зоопарку і просять зоозахисників і надалі дбати про благополуччя тварин.

Що відомо

  • Попри воєнний стан працівники столичного зоопарку постійно влаштовують різні цікаві заходи для відвідувачів. У вересні для тварин організували частування кавунами.
  • У серпні у Київському зоопарку народилися дитинчата хом’яка європейського. Малюки з’явилися у рамках програми з відновлення видів під загрозою зникнення.
  • У столичному зоопарку для лемурів варі фахівці створили два зелені острівці. У тварин тепер є свій будиночок, а також місце для відпочинку та прогулянок.
  • Родина з шести капуцинів в зоопарку отримала власний зелений острів — це велика природна зона, площею 250 кв. м.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua