Київський зоопарк отримав понад 4 тонни м’яса для хижих тварин

Фото: Київський зоопарк

Київський зоопарк отримав понад 4 тонни м’яса для хижих тварин від Гуманітарного штабу Києва. Про це повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації.

"Хижаки потребують особливого раціону, оскільки тільки так можна забезпечити їх здоровий фізичний стан та розвиток. Наша команда спільно з волонтерами вже відвантажила на території зоопарку 4,2 тонни яловичих напівтушок шокової заморозки, і невдовзі буде доставлено ще 2,8 тонни м'яса для тварин. Ми дбаємо про людей та тварин, і готові в найкоротший термін підготувати необхідну кількість додаткової гуманітарної допомоги для тих, хто цього потребує у столиці", – розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Він додав, що з перших днів війни персонал Київського зоопарку цілодобово надавав тваринам необхідну допомогу.

Загалом у зоопарку налічується 2170 тварин близько 300 видів.

Що відомо

  • У столичному зоопарку для лемурів варі фахівці створили два зелені острівці. У тварин тепер є свій будиночок, а також місце для відпочинку та прогулянок.
  • Родина з шести капуцинів в зоопарку отримала власний зелений острів — це велика природна зона, площею 250 кв. м.
  • Київський зоопарк отримав 17 тонн професійних гранульованих кормів тривалого зберігання для різних видів тварин від німецьких зоопарків “Tierpark Berlin” та “Zoo Berlin”, а також іспанського зоопарку "Loro Parque".
  • За час війни в Київському зоопарку народилося двоє козенят та двоє котячих лемурів.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua