Київський театр ляльок презентує масштабну виставу «Енеїда»

Київський театр ляльок презентує масштабну виставу "Енеїда". Фото: ua.igotoworld.com

Київський театр ляльок презентує масштабну виставу "Енеїда". Фото: ua.igotoworld.com

25 березня у Київському академічному театрі ляльок відбудеться прем’єра масштабної вистави за поемою Івана Котляревського «Енеїда».

Про це повідомляє Департамент культури КМДА.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У постановці глядачі зможуть побачити 25 акторів, більше 40 масок і ляльок, у тому числі величезних ляльок під управлінням кількох людей, сценічні бої та вишукані художні рішення, а також почути оригінальну музика, створену спеціально для цієї постановки.

— Ця вистава – новий і цікавий виклик для мене. Героїчна містерія рівня «Енеїди» не могла вийти камерною, так само мені не хотілося повторювати традиційний хід постановок за Котляревським – шаровари і оселедці. Саме тому ми додали цій виставі епічного розмаху, що нагадує нам про першоджерело – «Енеїду» Вергілія. Звісно, важливе слово залишається за Котляревським, тож у постановці вистачає комедійних моментів та персонажів, проте на глядача чекають також і декілька серйозних драматичних робіт. Для мене важливим було не лише розповісти цю історію, але і підкреслити її актуальність в контексті найновішої історії України, – зазначив режисер Дмитро Драпіковський.

За словами директора КАТЛ та художнього керівника постановки Ігоря Гулого, це перша велика прем’єра театру від початку повномасштабного вторгнення і, можливо, наймасштабніша постановка за всю його історію.

— Акторська гра, музика, костюми, декорації , сценографія – іноді дія відбувається буквально по всій глядацькій залі, а не лише на сцені. Впевнений, ця вистава не залишить глядачів байдужими, – зазначив Ігор Гулий.

Усі костюми та декорації розроблені головним художником КАТЛ Миколою Даньком. Сценічну адаптацію твору зробила драматургиня та комікеса Вєста Гунченко.

Коли: 25 березня, 7 та 25 квітня.
Місце проведення: велика сцена Київського Академічного Театру Ляльок, вул. Грушевського, 1-А.
Бронювання квитків: +38 050 481 31 50

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua