Київську обласну прокуратуру очолив новий керівник

Фото: Офіс Генпрокурора Telegram

Генеральний прокурор України Андрій Костін представив нового керівника Київської обласної прокуратури. Ним став колишній заступник прокурора Київщини Максим Крим.

Про це повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

"Пріоритетним напрямком роботи керівника Київської обласної прокуратури залишається, зокрема, розслідування воєнних злочинів, скоєних на території області, а також протидія злочинам проти основ національної безпеки", — сказав, представляючи колективу нового очільника, Генпрокурор.

Андрій Костін додав, що новий керівник обласної прокуратури має достатній досвід у розслідуванні воєнних злочинів країни-агресора, він 10 років працював в органах військової прокуратури.

Також Генеральний прокурор акцентував увагу на боротьбі з корупцією в умовах війни та побудові злагодженої роботи всієї правоохоронної системи.

Раніше Максим Крим представляв сторону обвинувачення у справі проти експрезидента Віктора Януковича.

З листопада 2020 року Київську обласну прокуратуру очолював Олексій Хоменко. У вересні 2022 року Хоменко став заступником Генпрокурора Андрія Костіна.

Що відомо про Максима Крима

Народився 1988 р. Закінчив Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого за спеціальністю "Правознавство". В органах прокуратури працював з 2010 року.

Обіймав посади від слідчого до першого заступника керівника Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

З листопада 2020 року обіймав посаду заступника керівника Київської обласної прокуратури.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua