Кияни обурені вигулом коней у столичних парках

До влади звернулись з петицією

У Києві в столичних парках після вигулу коней ніхто не прибирає відходи за тваринами. Обуреність через це кияни висловлюють у петиції, оприлюдненій на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації, передають Pro-KYIV.in.ua.

Автор петиції №10998 Олександр Красник звернувся до столичної влади з проханням зобов’язати власників коней та поні прибирати біологічні відходи за своїми тваринами у парках Києва.

«Через вигул коней та поні у парках на доріжках (стежках) залишаються біологічні відходи, які ніхто не прибирає. Пропоную зобов’язати власників копитних прибирати за своїми тваринами, або сплачувати штраф», — заявив автор петиції.

За його словами, подібну ситуацію можна помітити у Парку партизанської слави та у Голосіївському парку. Автор петиції наголосив, що нікому неприємно бачити такі «сюрпризи» в столичних зонах відпочинку під час прогулянки та їзди на велосипеді.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що до Президента України Володимира Зеленського та мера Києва Віталія Кличка у петиціях звернулися з проханням скасувати вимоги обов’язкової зупинки громадського транспорту під час повітряної тривоги. Петиція до голови КМДА зібрала необхідну кількість голосів — звернення має розглянути Кличко. Петиція до Зеленського поки що набрала вкрай мало голосів.

Нагадаємо, у Києві необхідно скоротити тривалість комендантської години. Про це йдеться у відповідній петиції, оприлюдненій на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації. Автор петиції Іван Мірошниченко обґрунтовує своє звернення до столичної влади тим, що громадський транспорт, на його думку, зарано припиняє свою роботу у Києві через комендантську годину. Петиція стрімко збирає голоси.

Читайте також, чому у Києві через стан електромереж посадовцям загрожує звільнення.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua