Кияни виступили проти встановлення головної новорічної ялинки

Кияни виступили проти встановлення головної новорічної ялинки.

Кияни виступили проти встановлення головної новорічної ялинки. Фото: Realist.Online

Кияни написали до Київської міської ради петицію проти встановлення новорічної ялинки на площі. Вони вважають, що це недоречно в сучасних умовах, коли у місті часто вимикають та економлять світло, а також мало грошей. За добу петиція зібрала достатню кількість голосів.

Авторкою петиції стала Наталія Попович. Вона, як і більшість киян, не бачить необхідності витрачати кошти на придбання, монтаж, обслуговування та демонтаж новорічної ялинки цьогоріч.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У петиції говориться, що виділенні на головну ялинку кошти доречніше буде витратити на допомогу Збройним силам України чи ВПО.

Звичайно, свято ніхто скасовувати не пропонує, проте за думкою авторки петиції, буде краще, якщо воно буде у кожного вдома. А свято, на яке очікує кожен українець — це День перемоги України. Саме тоді і доречно буде витрачати гроші на святкування. 

За одну добу ця петиція набрала потрібну кількість голосів — 6 тисяч. Станом на 11:00 однодумців стало ще більше.

Тепер петицію має розглянути місцева влада. У департаменті культури КМДА повідомили, що питання формату новорічних святкувань і встановлення головної новорічної ялинки буде розглядатися наприкінці листопада. 

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що традиційних святкувань Нового року цьогоріч не буде. Проте ялинку встановити все ж планують. Окрім цього відзначення різдвяних свят може пройти в столиці в обмеженому форматі.

Також ми показували, як може виглядати головна ялинка України, якщо її все ж встановлять. Це один із проєктів новорічного дерева і він розроблений у патріотичних кольорах.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua