«Кіно заради перемоги». У Києві у Музеї просто неба покажуть українські фільми

Фото надані пресслужбою

15 жовтня до Дня захисників і захисниць України в Національному музеї народної архітектури та побуту покажуть українське кіно. Цей показ завершить перший етап Національного туру "Кіно заради Перемоги", який стартував 6 серпня та побував у 16 областях України.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці музею.

Зазначається, що на кінопоказ завітають зірки українського кіноматографа.

Програма кінопоказів:

  • 13:30 — 15:15 демонстрація фільму "Пекельна Хоругва, або козацьке Різдво". Стрічка знята за мотивами твору Сашка Лірника "Про старого козака, різдвяного чорта, чотири роги і козацький рід".
  • 15:15 — 15:30 показ двох короткометражних фільмів-новел документального циклу "Культура vs війна", про кінематографістів, які пішли до ЗСУ (герої новел — Сергій Михальчук, Ахтем Сеітаблаєв).
  • 15:30 — 15:45 представлення фільму "Снайпер. Білий ворон" від творців фільму.

Скрін з трейлеру до фільму «Снайпер. Білий ворон»

  • 15:45 — 17:45 демонстрація фільму "Снайпер. Білий ворон". Воєнний екшен Мар'яна Бушана заснований на реальній історії екопоселенця й учителя з Горлівки, який після окупації рідного міста в 2014-му записався в добровольчий батальйон і став снайпером.

Показ кіно відбуватиметься на території Музейного співочого поля.

Вхід для військовослужбовців ЗСУ безплатний.

Ознайомитися з програмою заходу можна на офіційній Facebook-сторінці Національного музею народної архітектури та побуту.

Що відомо

  • Національний тур "Кіно заради Перемоги!" реалізується за ініціативи Офісу Президента України, Державного агентства України з питань кіно, Асоціації "Дивись українське!" за підтримки фонду "МХП-Громаді" та компанії "Делойт" в Україні, за сприяння компанії "Вавілон", ГО "УкрКіноФест", ГО "Спілка підприємців теле та кіноіндустрії", окремих підрозділів ЗСУ та Національної гвардії України у взаємодії з обласними військово-цивільними адміністраціями та Національною поліцією України.
  • Загалом за період Національного туру "Кіно заради Перемоги" з 6 серпня до 10 жовтня відбулися 662 кінопокази у 16 областях України та Києві.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua