Кінологічний центр поліції в Ірпені отримав 10 вівчарок від Фонду Говарда Баффета (відео)

Кінологічний центр поліції Київщини, розташований в Ірпені, отримав 10 бельгійських вівчарок породи малінуа, вирощених у Нідерландах, в одному з найавторитетніших кінологічних центрів Європи, який має філії у США та Південній Африці. Службових собак передав правоохоронцям фонд американського філантропа Говарда Баффета, який відвідав Київщину на почату листопада. Про це повідомляє пресслужба Головного управління Нацполіції в Київській області.

Разом із собаками поліцейські кінологи отримали близько 600 кілограмів корму для вівчарок.

«Кінологічний центр поліції Київщини, який знаходиться в Ірпені, був частково зруйнований під час активних бойових дій в області. В результаті ворожих мінометних обстрілів собаки отримали поранення, одна вівчарка загинула. Благодійний Фонд Говарда Баффета підтримав поліцейських та передав кінологічному центру в Ірпені 10 бельгійських вівчарок, які відновлять потенціал центру та стануть потужним базисом для ефективної роботи поліцейських кінологів», – зазначається в повідомленні.

Після відповідного навчання собаки будуть залучені до слідової роботи, пошуку ДРГ та мародерів, виявлення вибухівки, наркотиків, людських останків. Згодом цуценята цих вівчарок будуть передаватися в інші підрозділи Національної поліції України.

«Малінуа – це дуже розумні собаки, які дають серйозний результат. Які б технології не були у ХХІ столітті, нюх собаки замінити ще ніхто не зміг. Радий, що приїзд в Україну пана Говарда Баффета став для нас відправною точкою для ефективної співпраці й щирої підтримки», – відзначив очільник поліції Київщини Андрій Нєбитов.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua