Кінотеатр «Жовтень» у Києві зроблять інклюзивним

Кінотеатр "Жовтень" у Києві зроблять інклюзивним.

Кінотеатр "Жовтень" у Києві зроблять інклюзивним. Фото: vechirniy.kyiv.ua

Кінотеатр «Жовтень» у Києві пропонує людям з інвалідністю пройти анонімне опитування, щоб зрозуміти їхні потреби. Таким чином заклад найближчим часом хочуть зробити інклюзивним.

Перегляд кіно — це одна із найдоступніших і найпростіших ідей для розваги. Проте не всі люди можуть однаково користуватися послугами кінотеатру. На жаль, кінозали не обладнані для людей з інвалідністю: у них немає приладів для адаптації стрічки під потреби таких людей та у більшості випадків немає пандусів чи спеціальних вбиралень.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Тож кінотеатр «Жовтень» хочуть зробити зручним для кожного. На Facebook-сторінці закладу повідомили, що запускають новий проєкт «Доступне кіно для кожного».

— Ми мріємо, щоб перебування у кінотеатрі було комфортним, цікавим та корисним дозвіллям для кожного. Тому ми хочемо зрозуміти та задовільнити потреби людей з інвалідністю під час перебування у кінотеатрі та зробити усе можливе, щоб вони отримали максимум задоволення від перегляду фільмів, — написали працівники кінотеатру.

Своєю місією вони бачать створення комфортного, відкритого та доступного культурного простору для людей з інвалідністю. Кінотеатр «Жовтень» буде поширювати у суспільстві толерантне ставлення до кожної людини, не зважаючи на її фізичний чи психологічний стан. 

Для цього кінотеатр зайнявся розробкою, створенням та проведенням опитування серед людей з інвалідністю. Серед працівників уже проходять навчання щодо особливостей роботи з відвідувачами, що мають інвалідність.

Окрім цього, під людей з ососбливими потребами переплановують кінорепертуар. Зокрема, будуть створені звукоописи до фільмів для глядачів із порушенням зору та розгорнуті субтитри для глядачів із порушенням слуху.

Читайте також:

Що відбувається у кінотеатрі під час повітряної тривоги

У Бучі відкрили відновлений центр «Дія. Бізнес»

Проєкт, націлений на створення інклюзивного кінотеарту реалізується за підтримки кінокомпанії DobranichFilm, ініціативи Доступно.UA та навчально-реабілітаційного Центра Dzherelo Centre. Автори проекту: Юлія Антипова, Світлана Рудюк, Катерина Лещенко та Анастасія Сімака.

Людей із інвалідністю запрошують долучитися до проєкту і пройти анонімне опитування, яке наблизить кінотеатр до створення зручних умов для кожного. Відповіді прийматимуться до 2 жовтня.

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що кінотеатр «Жовтень» не працював з початку повномаштабної війни в Україні, проте у травні відновив свою роботу. Усі анонси найближчих кінопереглядів є на сторінках кінотеатру в соціальних мережах та на їхньому сайті. 

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua