Китайські шини: чи треба уникати?

Досить часто товари із Китаю викликають сумніви. Здається, що такий товар коштує дешево, тому й не може бути якісним. Китайські автомобільні шини не є винятком. Вибираючи зимові чи літні шини автомобілісти підходять ретельно, поскільки від шини залежить якість зчеплення з асфальтом і як слід безпека руху. Разом з тим багато водіїв бажають знайти недорогі, але якісні покришки у зв’язку з чим попит на китайські шини з кожним роком зростає. Насправді і якість товарів з Китаю постійно покращується, не поступаючись інколи європейським чи американським аналогам.

Сьогодні в Піднебесній нараховується приблизно 500 підприємств з виробництва автомобільних шин, що складає до 30% загального світового обсягу. Китай створює сприятливі умови для іноземних виробників, що призвело до перенесення своїх європейських, корейських, американських фабрик до КНР. Причому це стосується не тільки виробництва автогуми, а й багатьох інших видів товарів. Наприклад такі компанії як Michelin, Pirelli мають свої китайські заводи, але продукція не стала дешевшою і не змінила своєї якості. Тому не слід дивуватися, що за комплект автошин Мишлен з позначкою made in PCR доведеться заплатити так само як за аналогічні шини виготовлені у Франції.

Серед шинних лідерів в світовий рейтинг проникають китайські виробники: Maxxis, Giti Tire, Hangzhou Zhongce, Triangle, Shandong Linglong, а також Doublestar як єдина державна компанія з виробництва автогуми і найкрупніша з серед китайських виробників.

На сьогодні проблеми з якістю шин з КНР майже відсутні, тому як за останні роки в даній індустрії був помітний стрибок і технологічний прорив. Тому віддаючи перевагу «китайцям» ми маємо можливість заощадити кошти, але купити достатньо якісні шини 205 65 r15 зима.

Низька ціна обумовлена постійним прагненням до оптимізації виробництва, застосування новітніх технологій, що скорочують не тільки витрати на виготовлення, а й покращують ходові якості. Звісно це не означає, що потрібно довіряти першим потрапившим на продаж китайським шинам, їхня покупка повинна бути обдуманою в залежності від потреб і вимог.
Одним з мінусів китайських шин є копіювання відомих моделей шин як за назвою, так і за малюнком протектору і в такому випадку потрібно бути уважним.
Відомі і перевірені моделі шин від брендів Doublestar або Hifly можна замовити в нашому інтернет магазині з доставкою.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua