Кличко: Ялинки в Києві встановлять, але масових гулянь не буде

Кличко: Ялинки в Києві встановлять, але масових гулянь не буде

Фото: УНИАН (иллюстративное фото) У Києві будуть ялинки, але не буде масових гулянь

Кличко зазначив, що щодня спілкується з українськими військовими, і бійці хочуть, щоб у Києві була ялинка, і їхні діти мали новорічний настрій.

Київський міський голова Віталій Кличко анонсував відкриття головної ялинки у Києві. Про це мер столиці розповів в інтерв’ю РБК-Україна.

Кличко повідомив, що у різних районах Києва встановлять новорічні ялинки, у тому числі і на Софійській площі, але масових заходів та концертних програм не буде.

Він наголосив, що щодня спілкується з українськими військовими. За його словами, бійці хотіли б, щоб у Києві була ялинка, і їхні діти мали новорічний настрій.

«Ми розуміємо, що масові заходи заборонені у воєнний час. І їх не буде в жодному разі. Але скасовувати Новий рік і Різдво ніхто не збирається, і атмосфера Нового року має бути. Не можна дозволити Путіну вкрасти наше Різдво. Незважаючи на різні думки від різних сторін — треба чи не треба — ми звернулися до бізнесу, який погодився не за бюджетні гроші, а за свої кошти встановити ялинки без новорічного пафосу», — сказав Кличко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що рішення про встановлення новорічної ялинки в Києві буде прийнято після консультацій із силами оборони.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua