Кличко підписав заяву про звільнення Никоряка за посиденьки в ресторані (фото, відео)

Заяву керівник департаменту охорони культурної спадщини написав за власним бажанням.

Кличко підписав заяву про звільнення керівника департаменту охорони культурної спадщини Никоряка / фото УНІАН, Андрій Скакодуб

Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко підписав заяву про звільнення Олександра Никоряка з посади керівника департаменту охорони культурної спадщини.

В заяві Никоряк написав, що просить звільнити його із займаної посади. Кличко в Telegram  розмістив заяву і написав: «Заяву Олександра Никоряка підписав».

Також КМДА оприлюднило розпорядження про звільнення Никоряка з 9 червня, його обов’язки покладено на заступницю.

КМДА оприлюднило розпорядження про звільнення Никоряка / фото t.me/KyivCityOfficial

В заяві Никоряк попросив звільнити його із займаної посади / фото t.me/vitaliy_klitschkoЧиновник КМДА Никоряк святкував день народження дружини у коменданську годину та під час тривоги

Никоряка журналісти помітили вночі в одному з ресторанів Києва

Як повідомляв УНІАН, керівника  департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка журналісти помітили вночі в одному з ресторанів Києва.

Тоді Кличко заявив, що за порушення комендантської години є адміністративна відповідальність для всіх громадян,  чиновник має нести ще й політичну відповідальність. Він тоді повідомив, що сказав Никоряку написати заяву про звільнення. 

Кличко закликав правоохоронні органи притягувати до відповідальності розважальні та заклади харчування за їх роботу в комендантську годину.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua