Кличко після звернення до Залужного пожартував щодо атаки дронів на Москву (відео)

Напередодні Кличко адресував Головнокомандувачу ЗСУ Валерію Залужному запитання, чому Москва відпочиває, поки Київ атакують. А сьогодні у столиці РФ — атака дронами.

Кличко видав свою фразу-мем / фото УНІАН, Борис Корпусенко

Представники офіційного Києва продовжують тролити росіян з приводу сьогоднішньої ранкової атаки дронів на Москву.

Так, мер української столиці Віталій Кличко, коментуючи події в РФ, згадав свій давній жарт про те, «що не всі можуть дивитися у завтрашній день».

«Я можу пожартувати у цьому напрямку… Одне з таких висловлювань Кличка: «Не кожен може дивитися у завтрашній день». Але у мене це виходить», — сказав очільник Києва.

Кличко пожартував щодо атаки дронів на Москву

Звернення Кличка до Залужного 29 травня 2023 року

Напередодні, 29 травня, мер Києва Віталій Кличко обурився тим, що російська столиця продовжує жити звичайним життям, в той час як українці постійно потерпають від атак РФ:

«Я тільки одного не можу зрозуміти, і це питання можу адресувати пану Залужному. Якщо столицю України росіяни можуть «кошмарити», чому мешканці Москви, столиці Росії, відпочивають? Такі речі можна було б робити, щоб кожен з них відчував, що означає жити в таких умовах, в яких живе Київ скоро вже півтора роки».

А вже сьогодні у Москві сталася атака дронами. У росіян сталася істерика, в ударах безпілотниками одразу ж звинуватили Україну.

Кличко звернувся до Залужного

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua