Кличко розгляне петицію щодо зупинки транспорту під час сирени

Звернення зібрало необхідну кількість голосів

Петиція щодо скасування вимоги обов’язкової зупинки громадського транспорту у Києві під час повітряної тривоги зібрала необхідну кількість голосів. Як повідомляють Pro-KYIV.in.ua, тепер це звернення громадськості має розглянути мер столиці Віталій Кличко.

Автор петиції №10982 Олександр Гречко до голови Київської міської державної адміністрації Віталія Кличка вважає обов’язкові вимоги зупиняти громадський транспорт у Києві під час повітряної тривоги необґрунтованими та шкідливими для киян та економіки столиці. У своєму зверненні він просить скасувати рішення Ради оборони Києва про зупинку роботи столичного транспорту під час повітряної тривоги.

Рішення Ради оборони Києва щодо зупинки транспорту під час сирен змушує киян, в яких є така можливість, пересідати на автомобілі. Це збільшує витрати людей та негативно впливає на трафік у столиці, вважає автор петиції до мера Києва.

Раніше портал Pro-KYIV.in.ua повідомляв, що до Президента України Володимира Зеленського та мера Києва Віталія Кличка у петиціях звернулися з проханням скасувати вимоги обов’язкової зупинки громадського транспорту під час повітряної тривоги. Петиція до Зеленського поки що набрала вкрай мало голосів.

Нагадаємо, у Києві необхідно скоротити тривалість комендантської години. Про це йдеться у відповідній петиції, оприлюдненій на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації. Автор петиції Іван Мірошниченко обґрунтовує своє звернення до столичної влади тим, що громадський транспорт, на його думку, зарано припиняє свою роботу у Києві через комендантську годину. Петиція стрімко збирає голоси.

Читайте також, як на закритій станції метро у Києві влаштували банкет та чому через це обурені люди.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua