Кличко розповів про те, чи планують у Києві цьогоріч святкувати Новий рік та Різдво

Міська влада розглядає ймовірність святкування в обмеженому форматі.

На Новий рік у Києві все ж встановлять ялинку / фото УНІАН

Міський голова столиці Віталій Кличко розповів про те, чи планують у Києві цьогоріч святкувати Новий рік та Різдво.

Кличко під час інтерв’ю в ефірі інформаційного телемарафону заявив, що масових святкувань 100% не буде.

«По-перше, ми відштовхуємося від безпеки. І це питання є ключовим… Новий рік та Різдво скасовувати ніхто не буде… Я переконаний, що кожен зможе відсвяткувати у своїй родині… Але таких масових святкувань 100% не буде. Що стосується новорічної ялинки, то ми зараз розглядаємо це питання, відштовхуючись у першу чергу від безпеки», — зазначив він.

Відео дня

Кличко додав, що влада схиляється до того, щоб традиційна ялинка у центрі міста все ж була.

Мер уточнив, що деталі міська влада зможе озвучити вже ближче до новорічних свят.

«Але можу сказати, що і новорічну ялинку розглядаємо… Атмосфера нового року повинна бути… Тому ми зараз розглядаємо в обмеженому такому форматі святкування Нового року і різдвяних свят, але не хочемо їх скасовувати…», — сказав міський голова.

Київ під час війни

З початку війни столиця регулярно страждає через ракетні удари Російської Федерації.

10 жовтня 2022 року Російська Федерація розпочала атаки на об’єкти критичної інфраструктури України. У всіх областях почали вимикати світло. Тільки за одну добу було пошкоджено 30% енергетичної інфраструктури України. 

31 жовтня російські війська здійснили черговий масований ракетний обстріл території України — випустили 50 ракет. Через обстріли була пошкоджена енергетична інфраструктура в Київській області, в результаті чого 80% споживачів столиці залишилися без водопостачання.

4 листопада голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба заявив, що жителям регіону необхідно підготуватися до можливих перебоїв з водою.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua