Кличко заборонив проведення недержавних масових заходів у Києві на 2 дні

Фото: AP Photo/David Goldman

У Києві з міркувань безпеки не буде масових святкувань з нагоди Дня прапора та Дня Незалежності. Міський голова Віталій Кличко видав окреме доручення своїм заступникам та керівникам районів не погоджувати проведення недержавних масових заходів 23 та 24 серпня.

Про це інформує пресслужба Київської міської державної адміністрації

Заборона стосується проведення релігійних, культурно-просвітницьких, спортивних, видовищних чи інших заходів.

Також Віталій Кличко звернувся до керівників столичних управлінь поліції і Держслужби з надзвичайних ситуацій з проханням забезпечити громадський порядок під час відзначення Дня Державного Прапора і Дня Незалежності, запланованого на державному рівні.

Міський голова наголошує, що через можливі російські атаки найближчими днями киянам і гостям міста слід бути максимально обережними і не нехтувати сигналами повітряної тривоги.

Що відомо про цьогорічне відзначення державних свят

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони допускають можливість провокацій РФ на День Незалежності України і закликають українців не нехтувати власною безпекою.

До Дня Державного прапора України і до Дня Незалежності з міркувань безпеки у Києві не проводитимуть великих масових заходів. Водночас планувалися кілька державних та локальних урочистостей. Комендантська година з 22 по 24 серпня не скасовуватиметься.

На Хрещатику в Києві відбудеться "парад" знищеної російської техніки. На центральній вулиці столиці встановили спалені танки, бронемашини, залишки ракет.

У Києві Хрещатик перекриють для транспорту на вісім днів.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua