Кличко зустрівся у Києві з президентом Німеччини

Фото: Віталій Кличко / Telegram

Київській міській голова Віталій Кличко зустрівся з президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром, який перебуває з візитом в Україні. Кличко показав наслідки атаки центру столиці, які здійснила Росія 17 жовтня.

Про це Кличко повідомив у Telegram.

"Говорили про подальшу підтримку України. Нам потрібна зброя, нам потрібні системи ППО, щоб захистити домівки киян та всіх українців, захистити об'єкти критичної інфраструктури", — зазначив мер Києва.

Що відомо

  • Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр 25 жовтня прибув до Києва та планує зустрітися з Володимиром Зеленським. За даними Офісу федерального президента, Штайнмаєр і Зеленський хочуть звернутися зі спільним закликом до німецьких міст та муніципалітетів вступити у нові партнерські відносини з українськими муніципалітетами у короткостроковій перспективі та допомогти українцям пережити зиму. Через удари РФ по енергетичній інфраструктурі це стало великою проблемою.
  • Раніше Федеральний президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр з міркувань безпеки скасував свій візит до Києва, запланований на четвер 20 жовтня.
  • 17 жовтня війська Росії атакували Київ дронами-камікадзе. Унаслідок цього п'ятеро людей загинули, і був пошкоджений 120-річний будинок на вулиці Жилянській, який є частиною київської історичної забудови. Зведений на рубежі ХІХ-ХХ століть чотириповерховий будинок поєднував елементи типового зразка київського цегляного стилю та водночас дрібні ліплені неоготичні деталі.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua