Ілюстративне фото Бориса Корпусенка
Семінар є одним з заходів, які спрямовані на те, щоб покращити комунікацію між міською владою та громадянами.
У межах Національного тижня безбар’єрності 20 травня працівники структурних підрозділів КМДА та районних державних адміністрацій долучилися до онлайн-семінару «Година безбар’єрності».
До організації семінару долучилась ГС «Ліга сильних». Під час заходу, серед іншого, учасники ознайомилися зі змістом та цінностями Довідника безбар’єрності, Гайду безбар’єрних подій та Альбому безбар’єрних рішень.
Цей семінар став одним із низки заходів, які пройдуть у столиці до 25 травня для формування у Києві інклюзивного середовища та покращення комунікації між міською владою й громадянами.
Нагадаємо, що наразі у столиці також триває масштабне загальноміське опитування. Його мета — оцінити рівень доступності та зрозумілості інформації, яку поширює міська влада, і визначити напрямки для подальших змін. Це дослідження організоване Київською міською державною адміністрацією спільно з благодійним фондом «Рокада». Опитування триває онлайн, анкета опублікована на сайті КМДА на сторінці «Безбар’єрність», а також на сторінках КМДА в соціальних мережах.
КМДА закликає громадян брати активну участь у подіях Національного тижня безбар’єрності, адже створення комфортного, відкритого та доступного міста є щоденним спільним завданням громади та влади.
Крім того, 24 травня (у суботу) у конференц-залі на Хрещатику, 36 відбудеться відкритий тренінг «Як подати запит на інформацію до органів влади, на який неможливо відмовити». Мета заходу — підвищити правову обізнаність киян у контексті суспільно-громадянської та інформаційної безбар’єрності. Партнером заходу виступає ГО «ЯМаріуполь. Молодь».
Також протягом тижня презентують План заходів на 2025–2026 роки з реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в місті Києві до 2030 року.
Наталка МАРКІВ