КМДА: Укриття та сховища мають бути доступні для всіх

КМДА: Укриття та сховища мають бути доступні для всіх

Фото: КГГА Укриття та сховища повинні бути доступні для всіх

Місто спільно з рятувальниками та правоохоронними органами реагуватиме на випадки недопуску людей до укриття, повідомили у КМДА.

Власники та орендарі приміщень, в яких розташовані об’єкти цивільного захисту населення — бомбосховища та укриття, зобов’язані забезпечувати вільний доступ до них під час повітряної тривоги. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

Ті, хто не розуміє цієї потреби у воєнний час, можуть звільнити ці приміщення та віддати їх іншим власникам. Місто спільно з рятувальниками та правоохоронними органами реагуватиме на випадки недопуску людей до укриття. Про це під час перевірки одного з укриттів у Святошинському районі на бульварі Академіка Вернадського заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Повідомляється, що люди скаржилися на те, що на цю адресу власник підвального приміщення створює перешкоди для перебування людей у ​​сховищі під час повітряної тривоги.

«Якщо в будівлі є укриття або сховище, воно залишається укриттям або сховищем незалежно від форми власності або управління, незалежно від зміни орендаря або власника. І під час воєнного стану ці приміщення повинні використовуватися за призначенням. Подібні ситуації вирішуватимемо, перевіряючи приміщення з представниками поліції та сил цивільного захисту», — зазначив заступник голови КМДА.

Пантелєєв зазначив, що є споруди подвійного призначення, які можуть перебувати у приватній власності чи оренді та використовуватися суб’єктами господарювання тощо. І такі інспекції не мають на меті перешкодити роботі малого чи середнього бізнесу.

Пантелєєв додав, що такі приміщення повинні мати освітлення, нормальний санітарний стан для перебування людей, зокрема маленьких дітей.

Нагадаємо, далеко не у всіх навчальних закладах є сховища.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua