Коцюбинчанин Іван Ющенко став переможцем Кубка України з рукопашного бою

Коцюбинчанин Іван Ющенко – чемпіон світу з ММА серед молоді і чемпіон Європи з бойового самбо – знову став переможцем Кубка України з рукопашного бою. У грудні минулого року він вже виходив на найвищу сходинку п’єдесталу цих змагань.

Кубок України з рукопашного бою пройшов 25 березня у Києві. Іван Ющенко провів чотири поєдинки у ваговій категорії 70 кг і у всіх переміг. Спортсмен представив на змаганнях рідний клуб «Гермес».

У підсумку турніру збірна команда Києва також посіла перше місце. Друге місце здобула збірна Дніпропетровської області, третє — Чернівецької області.

Нагадаємо, 17 лютого 18-річний Іван Ющенко став чемпіоном світу з ММА у ваговій категорії 77.1 кг серед молоді. На оголошення результату після фінального поєдинку він вийшов у футболці із зображенням загиблого під Бахмутом чемпіона України зі змішаних єдиноборств Едуарда Костриці.