Колишні орендарі кінотеатру «Київ» хочуть повернути будівлю собі

Колишні орендарі кінотеатру "Київ" хочуть повернути будівлю собі.

Колишні орендарі кінотеатру "Київ" хочуть повернути будівлю собі. Фото: Справа

Щоб повернутися до приміщення кінотеатру «Київ», його колишній орендар – ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр Київ» – йде до суду.

Мета культурного центру – за допомогою суду відновити свій статус орендаря. За словами юридичного представника директора ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр Київ» Вілії Бондаренко Володимира Власенка, нинішній позов до суду вже третій, пише «БЖ».

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

У 2019 році столична влада розірвала договір оренди з ТОВ «Культурний центр Кінотеатр «Київ», але орендарі хочуть туди повернутися. Причому останніми вже було виграно один суд — у 2021 році Господарський суд Києва ухвалив повернути приміщення кінотеатру орендарю, проте це рішення було скасовано апеляційним. судом.

Наразі ТОВ хоче знову подавати позов до Господарського суду Києва. З 2019 року кінотеатр не працює, приміщення не використовується.

Нагадаємо, раніше PRO-kyiv.in.ua писав, що один з найвідоміших кінотеатрів столиці — «Київ» — має шанс знову почати роботу. На це з’явився шанс у процесі реформування «Київкінофільму». Той факт, що «Київ» входить до муніципальної мережі «Київкінофільм», дає шанс йому відновити роботу як багатофункціональний культурний центр. При цьому основна функція будівлі – показ кінофільмів – залишиться.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua