Кому роботодавці у Києві готові платити високі зарплати

Кому роботодавці у Києві готові платити високі зарплати.

Кому роботодавці у Києві готові платити високі зарплати. Фото: unsplash.com

У Службі зайнятості розповіли, кому та скільки у Києві готові платити роботодавці.

Через повномасштабну війну РФ проти України ринок праці перебуває у жалюгідному стані. У липні повідомлялося, що у столиці на одну вакансію претендують десять безробітних.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Так, середній розмір зарплати у вакансіях, доступних у Центрі зайнятості, становить близько 10 тисяч гривень.

Проте є фахівці, яким роботодавці готові платити чималі гроші.

Зокрема, найвищі зарплати зараз пропонують у Києві інженерам програмного забезпечення комп’ютерів та спеціалістам з розробки комп’ютерних програм. Їм пропонують платити близько 110 тисяч гривень на місяць.

Інженерам-програмістам та спеціалістам з розробки та тестування програмного забезпечення обіцяють майже вдвічі менше – 62,5 тисячі гривень.

Далі зарплати пропонуються трохи нижчими, але все ще досить високі, щодо середньої.

У інженера комп’ютерних систем зарплата може бути близько 35 тисяч гривень, начальник служби — 32,5 тисяч гривень, начальник централізованої бухгалтерії — 31 тисяча гривень, а начальник начальника цеху — 30 тисяч гривень.

Макетники макетно-модельного проектування може отримувати від 21 до 25 тисяч гривень, а рихтувальники кузовів – по 25 тисяч гривень. Майстру виготовлювальної ділянки пропонують 23,5 тисячі гривень, колористу – 23 тисячі гривень, авторемонтнику – 21,5 тисячі гривень.

Керівник структурного підрозділу закладу охорони здоров’я, головний інженер проекту, менеджер в оптовій торгівлі, інженер-проектувальник у цивільному будівництві, лікарі різних спеціальностей, оцінювач, монтажник систем утеплення будівель та зуборізчик можуть отримувати зарплату на рівні 20 тисяч гривень.

За високу зарплату роботодавці хочуть наймати висококласних фахівців із досвідом роботи, які не бояться вчитися чогось нового та постійно вдосконалюють свої навички.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua