Координатор Держдепу США з санкцій прибув до Києва

Координатор Держдепу США з питань санкцій Джим О’Браєн і посол США в Україні Бріджит Брінк. Фото: Ambassador Bridget A. Brink / Twitter

До Києва 29 листопада приїхав координатор Державного департаменту США з питань санкцій Джим О'Браєн, щоб обговорити додаткові заходи для посилення тиску на Росію. Про це повідомила посол США в Україні Бріджит Брінк.

"Санкції та експортний контроль уже погіршили здатність Москви реалізувати свій імперський план — незважаючи на збільшення атак Росії на інфраструктуру, координатор з питань санкцій О'Браєн приїхав в Україну, щоб обговорити додаткові заходи для посилення тиску на Росію", — написала у Twitter Бріджит Брінк.

Авторка: Олена Фріз

Що відомо

  • Перший пакет санкцій був введений США ще до повномасштабного вторгнення Росії в Україну. 21 лютого керівництво США запровадило заборону для своїх громадян на фінансування та інвестиції в так звані "ДНР" та "ЛНР", а також на торгівлю з ними. 22 та 23 лютого Білий дім ввів санкції проти банків, що фінансують оборонну промисловість.
  • Після звільнення українськими військовими населених пунктів у Київській області та викриті факти злочинів армії РФ, у Британії, Німеччині, США анонсували санкції проти Росії за жорстокі дії військових РФ проти мирних мешканців.
  • 6 квітня США запровадили новий пакет санкції проти Росії через вбивства мирних людей військами РФ в Україні. Під санкції потрапили "Сбербанк", "Альфа-Банк", 42 "дочки" "Сбербанку" та шість "дочок" та п’ять суден "Альфа-банку". А також родичі президента РФ Володимира Путіна та міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова.
  • 7 квітня Конгрес США ухвалив заборону на імпорт нафти й газу з Росії. В середині квітня США запровадили санкційні обмеження щодо найбільшої російської алмазодобувної компанії "Алроса" та 28 дочірніх підприємств АТ "Об’єднана суднобудівна корпорація".
  • В середині травня у США анонсували санкції проти іноземних банків за допомогу Росії.
  • 30 червня Міністерство фінансів США заблокувало активи трасту Heritage, пов'язаного із наближеним до Путіна російським олігархом Сулейманом Керімовим.
  • На початку липня країни "Великої сімки" домовилися обвалити ціни на російську нафту. Створивши таким чином спеціальний механізм, завдяки якому російську нафту не купуватимуть за вищою ціною, ніж це буде прописано в спільному договорі.
  • США запровадили нові санкції проти 14 осіб та 28 організацій, що допомагають РФ у війні. Про це заявила міністр фінансів США Джанет Єллен на саміті G20.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua