Кращі мастурбатори для чоловіків

Коли мова заходить про секс-іграшки для чоловіків, фантазія малює китайські штучні піхви з 90-х, чий вигляд з трудом можна назвати збуджуючим. Другою причиною для відмови від експериментів часто стає пуританський сором за мастурбацію або хибна думка, що справжнім чоловікам достатньо власної руки для задоволення. Насправді ж інтимні іграшки роблять сексуальне життя кращим і цікавішим, як правильно підібраний соус до страви. До чоловічих секс-девайсів відносять анальні пробки, масажери простати і фалоімітатори, а також гаджети для стимуляції статевого члена — мастурбатори.

Існує так багато різних категорій іграшок для сексу і мастурбації, що буває важко розібратися, що до чого. До основних інтимних девайсів для чоловічого задоволення відносять:

  • мастурбатор, також відомий як «штучна вагіна». Ці іграшки часто мають подовжену форму і призначені для обертання навколо пеніса для задоволення на всі 360 градусів. Деякі з них вібрують, нагріваються або мають інші приємні функції, а деякі просто змащуються і ковзають вгору-вниз по вашому члену вручну, так само, як ви робите це рукою.
  • вібратори для пеніса. Всупереч поширеній думці, не лише жінки отримують задоволення за допомогою вібростимуляторів. Деякі вібратори для пеніса призначені для того, щоб охоплювати весь стовбур, а інші — для впливу на певні ділянки, наприклад, головку. Ви також можете використовувати вібратори на член під час класичного сексу з партнером чи партнеркою.
  • кишенькові мастурбатори яйця, які також називають покет-мастурбаторами. Вони дуже популярні завдяки компактному розміру і невеликій вартості, але через це мають один мінус — мастурбатор яйце можна використовувати лише один раз. Проте таку іграшку зручно брати з собою у подорож, відрядження і навіть побачення для того, щоб урізноманітнити прелюдію.

Так само як Apple відомі своїми айфонами, американська компанія Fleshlight відома своїми мастурбаторами: пластиковий корпус у формі ліхтарика та внутрішній рукав з вираженим рельєфом і реалістичним вхідним отвором у вигляді ніжної вульви, ануса або ротика. Бренд також має компактні варіанти з нейтральним дизайном, як-от мастурбатор Fleshlight Quickshot Vantage. Серед плюсів можна виокремити наскрізний дизайн, що дозволяє поєднувати флешлайт з мінетом, зручність під час очищення порівняно зі стандартними продуктами бренду, а також компактний розмір, близький до кишенькових мастурбаторів (https://lovespace.ua/uk/catalog/poket-karmannye). Але ця секс-іграшка не підійде чоловікам, які бажають стимуляції всього пеніса до самої голівки, і тим, хто звик мастурбувати з олійними або силіконовими змазками, адже Fleshlight Quickshot Vantage виготовлений з термопластичного еластомеру, який сумісний з лубрикантами лише на водній основі.

Кращим вібратором для пеніса можна назвати Kiiroo Hot Octopuss Pulse Solo Interactive — це смарт-мастурбатор з вібрацією та інтерактивним функціоналом. Цей неймовірний гаджет створений для того, щоб огорнути пеніс і стимулювати чутливу вуздечку, незалежно від ваших рухів. На відміну від більшості секс-іграшок для чоловічої мастурбації, цей вібратор добре працює навіть з не до кінця ерегованими членами. Цей мастурбатор називається «розумним» через інтерактивну функцію підключення та синхронізації з еротичними відео для дорослих, а також завдяки можливості управління з безплатного мобільного застосунку на смартфоні. Дистанційне керування дозволяє використовувати смарт-мастурбатори з будь-якої точки світу — ідеальний варіант, якщо у вас стосунки на відстані.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua