Кратом — антидепресант

Знесиленість, почуття розбитості, туга і тривожність, ментальні проблеми… Експерти порталу Ukrainekratom розповіли про те, як і чому чай кратом може допомогти у вирішенні цих складнощів.

Найчастіше лікування депресивних станів потребує допомоги психологів і навіть психіатрів — спеціалістів з медичною освітою. Все залежить від конкретної ситуації. При цьому досвід вчених з Європи, США, Канади показує, що кратом може допомагати терапії. Завдяки своїй дії на організм, цей чай позитивно впливає відразу на декілька факторів.

Кратом та депресія. Науковий підхід

Як приклад, можна навести результати комплексного аналізу, який провели Marc T. Swoggera (кафедра психіатрії Університету Рочестера) та Zach Walshb (кафедра психології Університету Британської Колумбії). Вони вивчили результати 13 репрезентативних досліджень із загальною вибіркою у розмірі 28 745 людей.

Результат показав, що вживання кратома позитивно впливає на поліпшення настрою та помітно знижує почуття тривоги. Все це завдяки головній діючій речовині — мітрагініну. Саме тому низка закордонних терапевтів використовують етнічний чай кратом, який уже сотнями років п’ють мешканці Індонезії, Таїланду, Малайзії.

Енергетик та релаксант

Одним людям не вистачає енергії, вони “не в ресурсному стані”. Іншим — заважає дратівливість і тривога. Як би дивно не звучало, але чай кратом може допомогти першим і другим. Головне — підібрати необхідний сорт, який підійде саме вам. Але якщо говорити загалом, то можна відштовхуватися від наступної градації:

  • червоний кратом має розслаблюючу дію. А ще він має найсильніший знеболюючий ефект;
  • зелений кратом слабкіше, але теж знеболює. Його головна сила — відмінна тонізуюча дія;
  • білий кратом дає приємний тонізуючий ефект, наприкінці якого настає коротка фаза розслаблення. Знеболюючий ефект виражений відносно слабо.

Кожна задача має своє рішення. У будь-якому випадку варто вибирати тільки найкращі сорти кратому з добірних листочків. У заварці не повинно бути молодих листів, тому що вони дають нестабільний ефект і можуть викликати дискомфорт: нудоту, запаморочення.

Розумний підхід

Кратом — це складна рослина і до її вживання потрібно підходити з розумом. Бажано проконсультуватися зі спеціалістами, які знають все про цей чай. Щоб не погіршити ментальні проблеми, потрібно дотримуватися рекомендованих правил, а саме:

  • Заварювати 1-2 г чаю (просто залити порошок окропом та почекати 15 хвилин);
  • Пити чай не частіше ніж раз на 3 дні;
  • Періодично міняти сорти.
  • Кратом не рекомендують неповнолітнім, вагітним, годуючим груддю, людям, які мають проблеми з серцем і ШКТ, серйозні психічні розлади.

Якщо дотримуватися правил, то чаювання дадуть лише позитивний ефект — розвантажать голову, піднімуть настрій, допоможуть бути у ресурсі та вирішувати різноманітні складнощі.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
PRO-KYIV.in.ua