Кредит онлайн — зручний сервіс для швидких грошей

Сайт компанії манівео відгуки про який можна знайти в інтернеті, надає сервіс для оформлення кредиту онлайн. Контент простий і зрозумілий у використанні. Компанія позиціонує себе як номер 1 на ринку небанківського кредитування онлайн.

Займайся в інтернеті без проблем 

Розрахунок умов кредиту здійснюється за допомогою онлайн-калькулятора, без прихованих доплат та комісій. Отримання коштів у борг і повернення на moneyveo.ua в режимі реального часу та онлайн!

Онлайн-сервіс призначений для того, щоб користувач інтернету міг отримати швидку фінансову допомогу. При цьому людині, якій терміново знадобилися гроші, не потрібно приходити з особистим візитом до офісу банку.

Ви можете перейти на сайт одним натисканням — кредит онлайн цілодобово.

Оформити кредит на сайті можна будь-коли з будь-якого місця. Сайт працює без вихідних. Від потенційного клієнта для отримання кредиту онлайн потрібно лише наявність банківської картки та гаджета з виходом в інтернет.

Важливо! Сайт гарантує безпеку персональних даних, так і всієї інформації про банківські операції.

На сайті можна оформити заявку на отримання кредиту онлайн, виконавши всього три кроки.

Відсотки за кредитом

На сайті можна зробити калькуляцію кредиту. Для цього необхідно вибрати параметри: необхідну суму та термін кредитування. Після цього користувач може зрозуміти скільки відсотків він заплатить за використання кредиту, а також побачити підсумкову суму розрахунку.

На другому етапі необхідно заповнити заявку. Для цього знадобиться паспорт та ІПН потенційного одержувача послуги. Довідку про доходи сайт не потребує. Заповнення персональних даних займає трохи більше 2х хвилин. Звертаємо увагу, що є вікове обмеження для отримувача послуг. Кредит надається особам з 18 до 90 років. У середньому 8 хвилин користувач витрачає на оформлення заявки на кредит.

На третьому кроці користувач надсилає заявку і чекає на підтвердження рішення щодо кредиту. Сайт гарантує, що ухвалення рішення займає не більше п’яти хвилин. Після отримання підтвердження підписується договір. Його надсилають на пошту, щоб користувач підписав його електронним підписом. Потім гроші зараховуються на картку.

Прострочення кредиту

Якщо клієнт не вносить свій платіж за кредитом у встановлений термін, він порушує умови договору. Це веде до того, що замість звичайних відсотків за позикою почнуть нараховуватися додаткові 1,3% на день.

Клієнтам, які вже отримали кредит на сайті, пропонується приєднатися до бонусної програми лояльності. Завдяки цій послузі користувач може накопичувати бали, які перетворюються на знижку на процентну ставку, що діє.

Програма лояльність багаторівнева. Під час підвищення кредитного рейтингу з’являється можливість взяти кредит на велику суму.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua