Кухня в стилі шеббі-шик

Хочете мати свій затишний куточок, сповнений романтики та ніжності? Тоді вашому кухонному інтер’єру потрібно перевтілитися в наповнений любов’ю з ноткою старовини шеббі-шик. Розглянемо особливості «shabby», як виконати оздоблення, оформлення, які купити стільці на кухню, стіл, меблевий гарнітур, щоб приміщення було атмосферним.

Характеристики напряму шеббі-шик

Перш ніж розпочати створення інтер’єру, потрібно вивчити основні риси цього «старовинного» дизайну:

  • Чудова новина для власників старого ремонту, тинькування з паркетом, обшарпаних меблів – це все відмінно вписується в концепцію стилю.
  • Пастельні ніжні тони, певною мірою немов вицвілі.
  • Тонко простежується англійський характер у лініях, структурах.
  • Велика кількість милих аксесуарів й декоративних елементів.
  • М’якість світла природного та штучного.
  • Класичні малюнки, вигини, ніякої строгості, рівної геометрії.
  • На меблях – ефект старовини, світле покриття.

Меблювання в стилі шеббі-шик

Для обідньої зони можна вибрати стіл зі стільницею з імітацією потертостей, купити стільці на кухню на металевій основі у вигляді кування, м’якими сидіннями зі шкіряною або текстильною оббивкою. Відмінно виглядатимуть плетені меблі.

Робочий гарнітур зазвичай класичний, досить простої форми, проте може бути доповнений різьбленням, декоративними накладками, молдингом.

Фартух можна обрати з будь-якого матеріалу, виконаний у різній техніці, але який продовжує легкість стилю, певну ажурність. Ефектно виглядатиме імітація декупажу.

Освітлення кухні шеббі-шик

Освітлювальні прилади відіграють важливу роль у стилістиці. Перевагу потрібно віддати стилізації під ретро. Ефектно виглядатимуть лампи з тканинними абажурами, імітацією свічок чи свічників. Цікавий вигляд створять ковані люстри зі скляними плафонами або кришталевими підвісками.

Декор

Декоративні елементи також важливі для відображення старовинної романтичної атмосфери. Штори з рюшами, серветки із квітковими принтами, повітряні фіранки, ажурна скатертина на столі. Якщо не вийшло купити стільців на кухню зістареного дизайну, це з легкістю можна виправити також за допомогою текстилю. Досить їх «одягнути» в чохли чи розкласти подушечки з оборками. Також використовуються різні фігурки у вигляді янголят, квітів, голубів. Доповнять загальний стиль орнаменти, візерунки, розставлений сухоцвіт. Для кухні тематично підійдуть плетені кошики, мініатюрні відерця, лійки, квіткові горщики, пляшки.

Висновки

На тлі сучасної різкості, точної геометрії, строгості в інтер’єрах шеббі-шик дасть змогу зануритися в ауру романтики й старовини. Для цього лише потрібно виконати досить просте оздоблення, опрацювати меблювання з відтінком минулих років, приділити увагу освітленню та декору.

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua