Курс валют в Україні 7 вересня 2023 року: скільки коштує долар та євро

Курс валют в Україні 7 вересня 2023 року: скільки коштує долар та євро

Курс валют в Україні 7 вересня 2023 року: скільки коштує долар та євро — фото: Alan Schein, gettyimages.com

Сьогодні, 7 вересня, курс долара та євро від Нацбанку зберігає стабільність, але курс обміну долара та євро у комерційних банках за останні дні змінився – гривня по відношенню до цих валют падає. Дефіциту валюти в країні немає, тому українці можуть купити чи продати долари та євро в обмінниках чи деяких банках.

PRO-kyiv.in.ua розповість про актуальну ціну іноземних валют в Україні.

Курс долара НБУ

Сьогодні ціна долара за офіційним курсом не змінилася. Як і вчора, американська валюта коштує 36,56 гривень за 1 долар.

Курс євро НБУ

За курсом Нацбанку євро сьогодні становить 39,28 гривень за 1 євро.

Курс долара США у касах банків та при оплаті карткою за даними Мінфіну

Курс долара у касах банків та при оплаті карткою за даними Мінфіну -Курс долара у касах банків та при оплаті карткою за даними Мінфіну — фото: minfin.com.uaКурс долара у касах банків та при оплаті карткою за даними Мінфіну -Курс долара у касах банків та при оплаті карткою за даними Мінфіну — фото: minfin.com.ua

Курс євро в касах банків та при оплаті карткою за даними Мінфіну

Курс євро у касах банків та при оплаті карткою за даними Мінфіну -Курс євро у касах банків та при оплаті карткою за даними Мінфіну — фото: minfin.com.uaКурс євро у касах банків та при оплаті карткою за даними Мінфіну -Курс євро у касах банків та при оплаті карткою за даними Мінфіну — фото: minfin.com.ua

* Курси з сайтів банків. Деякі банки можуть стягувати комісії за конвертацію. Дізнатися курс, яким будуть списані гроші, можна у кол-центрі банку.

Курс валют в обмінниках

Долари в обмінних пунктах у середньому купують по 37,80 гривень, а продають по 38,00 гривень. Євро в обмінниках купують за 40,60 грн., а продають за 40,92 грн.

Курс валют у Києві

У столичних обмінниках долар сьогодні купують за 37,75 гривень, а продають за 37,90 гривень. Євро у столиці купують за 40,53 гривень, а продають за 40,87 гривень.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua