Культурні проєкти під час війни: у додатку «Київ Цифровий» стартувало нове опитування

Мобільний додаток «Київ Цифровий». Фото: УНІАН

Розробники міського застосунку "Київ Цифровий" спільно з Департаментом культури Київської міської державної адміністрації започаткували нове опитування серед користувачів — вивчатимуть думки киян стосовно культурних заходів під час війни.

Про це повідомив керівник цифрової трансформації та заступник голови КМДА Петро Оленич.

Мета опитування — визначити, якою має бути культура під час війни і які формати культурних заходів нині доцільні. Проголосувати можна з 4 до 14 серпня 2023 року.

Щоб взяти участь в опитуванні необхідно зайти у застосунку "Київ Цифровий" у розділ "Електронна демократія".

"Сьогодні важливо знайти спосіб, у який культура може зарадити країні. Тому особливу увагу в опитуванні приділили питанням, що розкриють думку киян про різні напрями культурних подій", — зазначається на сайті КМДА.

Що відомо про опитування у застосунку "Київ Цифровий"

"Київ Цифровий" — мобільний застосунок, створений у 2021 році на заміну Kyiv Smart City.

Протягом 2022 року у застосунку "Київ Цифровий" з'явилося 7 нових функцій. Один із сервісів додатка створений, щоб дізнатися думки і настрої містян щодо тих чи інших питань життєдіяльності столиці.

Зокрема, з допомогою міського застосунку проводили рейтингове електронне голосування щодо перейменування ще 27 міських об’єктів, назви яких пов’язані з РФ та її сателітами.

Також у "Київ Цифровий" організували опитування про українську мову. Крім того, через опитування щодо емоційної стійкості вивчали думки киян для розроблення програм психологічної допомоги у столиці.

У березні 2023 року провели опитування у застосунку "Київ Цифровий" щодо покращень, на які чекають користувачі. Містяни просили інформувати їх про зміну роботи громадського транспорту та перекриття доріг.

У травні у "Київ Цифровий" досліджували думки мешканців щодо отримання медичних послуг у Києві для того, щоб проаналізувати потреби у галузі охорони здоров’я.

Із червня в "Київ Цифровий" можна поскаржитися на неналежні умови в укритті.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua