Лукашенко тяжкохворий, Путін схвильований перспективою «поглинання» Білорусі — Жданов

Лукашенко в Москві 9 травня викликали бригаду медиків і відправили його під крапельницю.

Путін злякався реального стану здоров’я Лукашенка / Колаж УНІАН

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко справді важко хворий, і це схвилювало самого Володимира Путіна, розповів військовий експерт Олег Жданов.

Експерт підкреслив, що про хворобу Лукашенка, зовні завжди здорового, вдалося дізнатися тільки тому, що його спонтанно вивезли з Мінська того дня.

«Коли його вихопили зненацька, і, я думаю, змусили полетіти в Москву, зловили його в тому стані, коли у нього, схоже, було найбільше погіршення здоров’я, якась криза медична. Тому ми з вами побачили його в такому стані», — сказав Жданов.

За словами Жданова, Путін злякався реального стану здоров’я Лукашенка: «Коли Лукашенко приїжджав, він же завжди був вищим за зріст Путіна. Через його «могутню» фігуру Путін дав йому прізвисько «картопляний лось». А коли його несподівано висмикнули, виявилося, що він дуже хвора людина».

Путін злякався, що ж буде далі і хто першим добіжить до Мінська — Тихановська чи Лукашенко. «Питання: куди силовики повернуть? А якщо народ вийде на вулиці, силовики будуть стріляти? Тоді Росії не бачити Білорусі… Плюс — Лукашенко «видавив» усі російські війська з Білорусі. Та кількість (росіян, яка перебуває у республіці — ред) цілком під силу білоруській армії, щоб їх локалізувати і не допустити ніяких дій проти конституційного ладу країни», — пояснив Жданов.

Експерт зазначив, що парад в Москві на 9 травня відкрив очі на багато речей. «Путіну треба терміново поглинати Білорусь, бо часу немає, ввести війська туди він не зможе, оскільки їх немає… Хіба що резервісти, яких збирають на збори, попруть всіх вчитися в Білорусь. І там вони перетворяться на мобілізованих», — додав Жданов.

Лукашенко хворий — що відомо

Лукашенко стало погано під час параду Перемоги у Москві 9 травня 2023 року. Не було його і на званому обіді у Путіна. Як зазначали ЗМІ, в Москву диктатор приїхав вже хворим. Ще в Мінську, 5 травня, спілкуючись зі своїми підлеглими, диктатор сильно захрип і ледь вів після цього промову.

По приїзду в Москву Лукашенко теж нездужав. Білоруський кровопивця, похрамуючи, тягнувся у хвості запрошених на Красній площі. Після параду Лукашенко не зміг пройти і 300 метрів, щоб покласти вінок до Могили Невідомого Солдата. Кульгавого диктатора вчасно підхопили співробітники ФСО і посадили в електроавтомобіль.

Проте вже ввечері Лукашенко показався на площі в Мінську у супроводі своїх синів. Важкою ходою він дійшов до монумента Перемоги і поклав вінок. Того дня — всупереч традиції — з промовою замість Лукашенка виступив міністр оборони Віктор Хренін.  

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua