Маємо воювати всім світом: депутат, який передбачив мобілізацію в РФ, натякнув на нову хвилю

Шеремет заявив, що в Росії має бути загальна мобілізація.

У Росії депутат заявив про можливість проведення нової мобілізації / фото ua.depositphotos.com

Депутат Держдуми Російської Федерації від тимчасово окупованого Криму Михайло Шеремет натякнув на проведення в Росії загальної мобілізації.

«Повинна бути загальна мобілізація. Ми повинні воювати «всім світом», як то кажуть, і кожен повинен відчувати свою причетність разом із країною. На даний момент цілком можлива [мобілізація]», – цитує його слова російське видання The Moscow Times.

Зазначається, що Шеремет «передбачив» попередню хвилю мобілізації в Росії. Він заявив про її проведення 12 вересня, і через тиждень вона була офіційно оголошена президентом РФ Володимиром Путіним.

Відео дня

У Брянській області безпілотник атакував військкомат

Країна доносів: екс-агент КДБ шокував кількістю «стукачів» в Росії

У РФ знайшли ще одне масове поховання російських «200-х»: про смерті не повідомляли близьким

Росіянам хочуть «вбити» антиукраїнську ідеологію шляхом Конституції (відео)

Мобілізація в Росії

11 квітня 2023 року Держдума Російської Федерації прийняла поправки до законодавства, якими зрівняла паперові та електронні повістки. Тепер відкрутитися від призову шансів у росіян практично немає, адже повістка буде вважатися отриманою з моменту її публікації в особистому кабінеті військовозобов’язаного на порталі «Госуслуги», а за її ігнорування загрожує низка різних покарань. 

Військовий оглядач, колишній спікер Збройних сил України Владислав Селезньов вважає, що далі мобілізація в Росії буде поширюватися не тільки на маленькі провінційні міста, а й на великі. Для того, щоб забезпечити показники, військкомати будуть братися, наприклад, за жителів Москви або Пітера.

Крім того, російські електронні повістки прокоментували в британській розвідці. Там це ноу-хау вважають частиною підготовки до більш тривалої війни проти України, адже впровадивши електронні повістки, Росія вирішує свою головну проблему під час мобілізації, а саме – ухилення від призову.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua