Мапа призначена для тих, хто шукає психологічної підтримки. Ілюстративне фото з відкритих джерел
Нині на мапі вже понад 500 точок допомоги — це психологи, соціальні служби, кризові центри та інші установи, які надають безоплатну підтримку.
Турбота про ментальне здоров’я українців у час війни — не розкіш, а стратегічна необхідність.
На цьому акцентувала заступниця голови КМДА Марина Хонда.
«Війна, втрати, постійна тривога, економічна нестабільність — усе це щодня впливає не лише на фізичний, а й на психічний стан киян. Ми звикли триматися, але сьогодні турбота про ментальне здоров’я — це основа стійкості міста та частина національної безпеки», — наголосила Марина Хонда.
Марина Хонда
У столиці продовжують розвивати інфраструктуру психологічної допомоги. Зокрема, мешканці можуть скористатися Мапою ментального здоров’я, яка доступна в застосунку «Київ Цифровий».
На мапі вже понад 500 точок допомоги — це психологи, соціальні служби, кризові центри та інші установи, які надають безоплатну підтримку. За словами профільної заступниці, лише за останній місяць сервісом скористалися понад 3 тисячі разів, а загальна кількість переглядів мапи перевищила 66 тисяч.
Що доступно на Мапі ментального здоров’я:
- графіки роботи установ;
- напрями та форми допомоги;
- цільові категорії (військові, підлітки, батьки, ВПО тощо);
- способи звернення й контакти.
Послуга доступна у кілька кліків і має зручні фільтри, що допомагають знайти підтримку відповідно до потреб.
Організації, які надають психологічну або соціальну допомогу та хочуть бути представленими на мапі, можуть надіслати запит на електронну адресу: [email protected].
Також читайте: у столиці розробили електронний довідник послуг з ментального здоров’я для киян.
Сніжана БОЖОК