Маркушин: 450 сімей змогли повернутися у свої затишні квартири 

Завдяки успішній співпраці міської влади, проєкту «Irpin Reconstruction Summit» та італійського фонду Terre des Hommes Italy в Ірпені було відновлено чотири багатоквартирних будинки. Йдеться про ОСББ «Мінерал», «Еверест», «Затишок» та «Аристократ».

 «Ці чотири будинки – це 450 сімей, що змогли повернутися у свої затишні квартири  і знову повірити у завтрашній день. Так, роботи в Ірпені залишається ще чимало, але саме такі дрібні, але вагомі кроки сунуть справу вперед», – повідомив на своїй сторінці у фейсбуці Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Про успішний досвід відновлення зруйнованого під час бойових дій житла ірпінців мер разом із волонтерами та благодійниками поділився сьогодні під час прес-конференції. За його словами, протягом минулого року вдалося відновити 308 багатоповерхових будинків в Ірпені. І ще 140 багатоповерхівок чекають на поточний чи капітальний ремонт.

«Саме тому ми продовжуємо звертатися до фондів, благодійників, меценатів, компаній, які можуть нам допомогти і адресно взяти під свою опіку один-два будинки. Така система працює найкраще. Ми в цьому вже переконалися. Тож запрошую до співпраці!», – закликав Олександр Маркушин.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua