Маркушин розповів про руйнування Ірпеня учасникам форуму, організованого Конфедерацією будівельників України

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин розповів про руйнування, яких зазнав Ірпінь, учасникам «Recovery Forum Ukraine 2022», організованого сьогодні Конфедерацією будівельників України.

Як зазначив мер на своїй сторінці у фейбуці, форум об’єднав громади, які постраждали від російської агресії, міжнародні фінансові організації, інвесторів, а також представників влади та великого й середнього бізнесу.

«І все для того, щоб якомога швидше спільно напрацювати механізми та знайти фінансування на відбудову понівечених ворогом міст, містечок, селищ і сіл», – написав Маркушин.

«Під час свого виступу розповів про наш Ірпінь. Про те, що нам довелось пережити і чим ми живемо зараз. На прикладі уже всесвітньо відомого житлового комплексу “Ірпінські Липки” розповів про 6000 родин з Ірпеня, які втратили своє житло у багатоквартирних будинках. На прикладі родини ірпінських лікарів Кушнірів розповів про понад 1500 сімей, які втратили свої приватні будинки, що власноруч будували, облаштовували, робили теплими і затишними. Розповів про понад 8000 ірпінських дітей, які через війну втратили рідні домівки і залишилися без даху над головою», – відзначив міський голова.

За словами мера, він щиро радіє кожній такій події, «адже це – ще один шанс знайти меценатів, благодійників, спонсорів для відбудови житла мешканців нашої громади».

«До речі, з деякими представниками українського бізнесу вдалося домовитися про подальші зустрічі, щоб обговорити можливості допомоги Ірпеню. Тож маємо ще один крок до відродження нашого міста», – підкреслив Олександр Маркушин.

Джерело

Рейтинг
( Пока оценок нет )
PRO-KYIV.in.ua